Inloggen

Gegevens
Bevestigen

 Winkelmandje

Uw mandje is leeg

trustpilot reviews

trustpilot reviews

Alle genoemde prijzen zijn incl. BTW.

Zoek op plantnaam

Aster 'Little Carlow' (Jolly Jumper) (Aster)

Sierlijke Aster

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: zachtblauw Bloemhoogte: 100 cm Bloeitijd: september - oktober Bladkleur: groen Bladhoogte: 50 cm Aantal per m ²: 5-8 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -37 °C (Zone 3) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.50
P
Niet op voorraad, voorlopig helaas uitverkocht.
2 liter pot vierkant € 5.75
P
verklaring

Aster 'Monte Cassino' (Herfsaster)

Sierlijke kleinbloemige aster, snijbloem

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: zachtblauw Bloemhoogte: 100 cm Bloeitijd: september Bladkleur: groen Bladhoogte: 50 cm Aantal per m ²: 5-8 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -37 °C (Zone 3) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.15
P

Er zijn 24 stuks op voorraad. Meer bestellen kan ook.
13 cm pot € 3.00
P
2 liter pot, jonge plant, potgekweekt € 5.75
P
verklaring

Aster 'Neron' (Herfstaster)

Borderplant, bloeit rozerood

Info

Bloemkleur: Rozerood Potmaat: V2 Hoogte: 40 cm Bloeitijd: September- Oktober Standplaats: Zon- Halfschaduw Winterhard: -30 C Info: Borderplant, trekt vlinders en insecten aan.

maat prijs L P / W
2 liter pot, potgekweekt € 5.75
P

Niet op voorraad, bestellen duurt drie tot vier weken.

Aster 'Oudhoorn 1' (Blue Autumn) ()

Info

Bloemkleur: blauw Hoogte: 90 cm Bladkleur: groen Bloeitijd: september- november Standplaats: zon Grond: Neutraal Plantdichtheid: 3 tot 5 planten per vierkante meter Info: kan als snijbloem gebruikt worden, trekt bijen en vlinders aan

maat prijs L P / W
2 liter pot vierkant € 5.00
P

Aster 'Peter Harrison' (Aster)

Aster die bijen en vlinders aantrekt door zijn prachtige roze kleur

Info

Standplaats: zon, halfschaduw Grondsoort: vochtige bodem Bloemkleur: roze Bloeiperiode: september, oktober Bladkleur: groen Planthoogte: 40-50 cm Wintergroen/Bladhoudend: nee Winterhardheid: Goed (Nederland: USDA: 7a/7b, RHS: H6)

maat prijs L P / W
9 cm pot, jonge plant, in pot gekweekt € 2.25
P

Niet op voorraad, bestellen duurt ongeveer een week.
2 liter pot, bossige plant, potgekweekt € 5.50
P
verklaring

Aster 'Peter Pan' (Dwergherfstaster)

Bolvormige sterke plant, lilaroze met geel hart

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: helder roze Bloemhoogte: 25 cm Bloeitijd: september - oktober Bladkleur: groen Bladhoogte: 10 cm Aantal per m ²: 7-9 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -37 °C (Zone 3) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.40
P

13 cm pot € 3.00
P
verklaring

Aster 'Pink Star' (Aster)

Grootbloemige aster met prachtig roze bloemen

Info

Standplaats: zon Grondsoort: normale grondsoort Bloemkleur: roze, lila Bloemhoogte: 100 cm maximaal Bloeiperiode: augustus, september, oktober Bladkleur: groen Planthoogte: 100 cm maximaal Aantal per m²: 5 Winterhardheid: Goed (Nederland: USDA: 7a/7b, RHS: H6)

maat prijs L P / W
P

P
verklaring

Aster 'Poollicht' (Lila Herfstaster)

maat prijs L P / W
9 cm pot, jonge plant, potgekweekt € 2.75
P

Aster 'Prof. Anton Kippenberg' (Dwergherfstaster)

Sterke, favoriete borderplant

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: blauw Bloemhoogte: 40 cm Bloeitijd: september - oktober Bladkleur: groen Bladhoogte: 15 cm Aantal per m ²: 7-9 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -37 °C (Zone 3) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.15
P

13 cm pot, potgekweekt, bossige plant met bloem € 3.00
P
verklaring

Aster 'Rosenwichtel' (Aster)

Door de mooie dubbele bloem valt de roze Aster nog meer op in uw tuin!

Info

Standplaats: zon, halfzon Grondsoort: normale grond Bloemkleur: roze Bloeiperiode: augustus, september, oktober Bladkleur: groen Planthoogte: 30 cm Wintergroen/Bladhoudend: nee Winterhardheid: Goed (Nederland: USDA: 7a/7b, RHS: H6)

maat prijs L P / W
P

verklaring