Inloggen

Gegevens
Bevestigen

 Winkelmandje

Uw mandje is leeg

Alle genoemde prijzen zijn incl. BTW.

Zoek op plantnaam

Achillea 'Alabaster' (Duizendblad)

Een plant met schermvormige wit bloemen die vlinders trekt

Info

Hoogte: 70 - 100 cm Bloeitijd: Juni- September Bloemkleur: Wit Bladkleur: Groen Wintergroen: Bladverliezend Winterhardheid: Goed winterhard Grond: Droge tot normale bodem Standplaats: Zon Speciale kenmerken: Snijbloem, Droogbloem, Vlinders aantrekken

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.30
P
verklaring

Achillea millefolium 'Hoffnung' (Duizendblad)

Een geel bloeiende vaste plant met blauwgroen blad

Info

Hoogte: 50 cm tot 70 cm Bloeitijd: juni- augustus Bloemkleur: geel Bladkleur: blauwgroen, bladverliezend Goed winterhard Standplaats: droge grond, zonnig Kan goed als snijbloem dienen. trekt vlinders en bijen aan. Is geurend

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.50
P

Achillea millefolium 'Red Velvet' (Duizendblad)

Een plant met Rode bloemen die graag in een groep staat

Info

Hoogte: 70 tot 100 cm Bloeitijd: juni- september Bloemkleur: rood Bladkleur: groen, bladverliezend Goed winterhard Standplaats: Normale tot droge grond, Zon- halfschaduw De bloemen zijn geurend en kunt u als snijbloemen gebruiken. Ze trekken vlinders en bijen aan. Deze plant staat graag in een groep.

maat prijs L P / W
9 cm pot, jonge plant, potgekweekt € 2.50
P

2 liter pot, bossige plant, potgekweekt € 5.00
P

verklaring

Agastache rugosa 'Alabaster' (syn. Agastache rugosa 'Alba') (Dropplant, Koreaanse venkel)

Witbloeiend, voor de volle zon

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: wit Bloemhoogte: 90 cm Bloeitijd: juli - augustus Bladkleur: grijsgroen Bladhoogte: 40 cm Aantal per m²: 7-9 stuks Toepassing: Borderplant/open ruimte Herkomst soort: Azie Winterhardheid: tot -23°C (Zone 5b) Opmerking: Van het Griekse agan = (te) veel en stachys = aar. Sierwaarde: De bloemen. Bij het aanplanten de grond voldoende vochtdoorlatend maken. Kleigrond b.v. met zand vermengen. Bij koud schraal winterweer licht afdekken. Geeft vrijstaand ook een prachtig effect. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.15
P

1 liter pot € 3.50
P
2 liter pot vierkant € 5.00
P
3 liter pot € 6.00
P
verklaring

Allium 'Globemaster' (Look)

Info

Allium 'Globemaster' is een sierui met een bloemhoogte van 80-100 cm. De roze bloemen van Allium 'Globemaster' verschijnen in de periode mei-juni-juli, afhankelijk van de weersomstandigheden. Ook na de bloei is Allium 'Globemaster' mooi. De bloem is bolvormig. Allium 'Globemaster' is tevens geschikt als snijbloem.

maat prijs L P / W
2 liter pot, vierkant € 6.50
P
3 liter pot, potgekweekt € 10.50
P
verklaring

Anaphalis triplinervis 'Sommerschnee' (Siberische edelweis)

Een vaste plant met witte bloemen

Info

Hoogte: 30 tot 40 cm Bloeitijd: Juli- September Bloemkleur: Wit Bladkleur: Grijs- zilver Bladverliezend Goed winterhard Normale tot droge grond Standplaats: Zonnig Kan als snijbloem gebruikt worden, Rotsplant

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.40
P

Aster novi-belgii 'Dauerblau' Thomsoni (Blauwe Herfstaster)

Borderplant, zeer winterhard. Rijkbloeiend

maat prijs L P / W
2 liter pot vierkant, bossige plant, potgekweekt € 5.50
P

Aster 'Alert' (Dwergherfstaster)

Purperrode, gevulde bloemen

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: purperrood Bloemhoogte: 40 cm Bloeitijd: september - oktober Bladkleur: groen Bladhoogte: 15 cm Aantal per m²: 7-9 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -37°C (Zone 3) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
P

Aster 'Alice Haslam' (Herfstaster)

Rozerode Herfstaster

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: rozerood Bloemhoogte: 40 cm Bloeitijd: september - oktober Bladkleur: groen Bladhoogte: 15 cm Aantal per m²: 7-9 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -37°C (Zone 3) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.15
P

13 cm pot € 3.50
P
verklaring

Aster 'Ann Leys' ® (Herfstaster)

Snijbloem, goed winterhard Goed doorlatende grond, kalkrijk. Borderplant voor groepbeplanting.

Info

Bloem-bladkleur: Licht groen Potmaat C2/+: V2 Potmaat: Hoogte: 90 cm Bloeitijd: sept-okt Standplaats: zon-halfschaduw Min. temperatuur: -25 C Bron: www.starquality.nl

maat prijs L P / W
2 liter pot vierkant € 5.00
P
verklaring